KONST / Litografier / Färglitografi 14598072
nr 1459 8072
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 141/315,1996. Färglitografi, bildmått: 31x27cm, yttermått inklusive ram: 47x40cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:40:34
3/4 16:44:22